TADY se podívej na pravidla mého blogu!

PRO VŠECHNY RÁDA BUDU NĚKDE HLASOVAT,
PODÍVÁM SE VÁM NA BLOG,ALE PIŠTE TO JEN
DO REKLAM! (MYSLIM ŽE NEJSTE SLEPÝ, ALE
PRO TY CO JE OPRAVDU NEVIDÍ JSOU V MENU)

Prosinec 2009lady gaga má svojí barbie

20. prosince 2009 v 17:36 | t-erka |  Lady GAGA
Existuje milion způsobů, jak se zviditelnit. Mnohdy se ale stává, že se středem pozornosti nestávájí jen samotné celebrity, ale hlavně společnosti, které je zviditelnují. Například při reklamě na šampon od L'oreal, který doporučuje Penelópe Cruz. Kdo se tedy skutečně ukáže? O koho v té reklamě jde? O Penelópe nebo o šampom? Samozřejmě, že herečka má v reklamě roli, díky které se snaží nalákat tísce dalších spotřebitelů jejich značky.

Stejným způsobem to dělají i výrobci panenek Barbie, která tento rok slavila ohromných 50.let ( a že u toho byl pořádný rozruch). Společnosti vyrábějící panenku barbie se tedy rozhodli, že svůj prodej těchto vždy dokonalých a do detailu propracovaných umělých slečen podpoří zcela jednoduše - nebudou to jen krásné blondýnky s nadměrně štíhlým pasem a výzáblým obličejem, budou z nich rovnou celebrity! Nedávno představila svoji barbie panenku topmodelka Heidi Klum, nyní svoji umělou postavičku má už i zpěvačka Lady Gaga, která se coby barbie vystrojila hned do několika podob. Výrobci navrhly její vzhled a oblečky přesně tak, jak je představovala samotná Gaga, výsledek stojí za to.

omluva

20. prosince 2009 v 17:25 | t-erka
Ahoj! Moc se vám všem - teda hlavně Affíkům omlouvám že sem na blogu dlouho nebyla...ale znáte to...ŠKOLA, KONÍČKY ATD... když jsem šla na PC tak jenom na facebook,takže to tady nějak zpustlo takže vyrobim novej dess a i náký ty články přibydou! dík všem co sem chodili i přes mojí n...nnn...no prostě když jsem tady nebyla
your....t-erka

Happy birthday dear Christina

18. prosince 2009 v 14:39 | t-erka |  Christina Aguilera
právě dneska slaví svoje 29. narozeniny!
happy birthday!
zdroj for you:

krteček a hovno

4. prosince 2009 v 17:53 | t-erka |  BLBŮSTKY